Vážení tréneri, vedúci mužstiev, rodičia,

v pondelok 11.5.2020 sa konala schôdza vedenia klubu s realizačnými tímami mužstiev. Okrem iného prebehla diskusia ohľadom aktuálnej situácie s financiami. Zrejme ste postrehli, že na základe rozhodnutia vlády, mestá a obce na Slovensku majú kvôli koronakríze výpadky príjmov a zvýšené náklady, samozrejme sa to týka aj Senca. Dnes je už viac ako isté, že žiadny športový klub, kultúra a pod., nemôže rátať s mestskými dotáciami na tento rok. Preto je klub donútený k opatreniu, že od novej sezóny 2020/2021 (t. j. od júla) musí zvýšiť členský príspevok na 30 Eur. Je to nepopulárny, ale nevyhnutný krok a v mene klubu Vás však chcem poprosiť o pochopenie a ústretovosť. Všetkým nám ide o jedno, aby mládežnícky futbal mohol aj naďalej fungovať tak, ako doteraz.

Ľudovít Szabo
predseda klubu +421 904 745 528